VLOG: SWAROVSKI CRYSTAL WORLDS a 18 zázračných komnát

 • LOKALITA:

  Wattens, Rakúsko

 • TYP VÝLETU:

  poznávací

 • CENOVÁ NÁROČNOSŤ:

  €€€€

 • ČASOVÁ NÁROČNOSŤ:

  1 deň

 • JEDLO

  rakúska tradičná kuchyňa

 • CELKOVÉ HODNOTENIE:

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Pozdravujem vás z tirolského mesta Wattens a neskutočného areálu Swarovski Crystal Worlds !
 
💎Swarovski Crystal Worlds bol otvorený v roku 1995 pri príležitosti 100. výročia založenia spoločnosti v tirolskom meste Wattens. Celý komplex navrhol známy multimediálny umelec André Heller.

💎Hellerovým tematickým stredobodom Swarovski Crystal Worlds bol obor, okolo ktorého rozvinul príbeh, v ktorom sa vydáva zažiť svet a všetky jeho poklady prostredníctvom 18tich zázračných komnát (Chambers of Wonder). Pôvodný princíp týchto komnát je založený na historickej komnate zázrakov na hrade Ambras.

💎V Chambers of Wonder v Swarovski Crystal Worlds nájdete interpretácie medzinárodne uznávaných umelcov, dizajnérov a architektov ako napr. Salvador Dalí, či Andy Warhol. Každá komnata reprezentuje Swarovski kryštály jedinečným spôsobom, vo všetkých jeho aspektoch, pričom vytvárajú koncepty priestoru a zážitku.

💎Keď vkročíte cez hlavu obra do Swarovski Crystal Worlds, ocitnete sa v čarovnom svete s bohatou zbierkou vzácnych predmetov uložených v 18 zázračných komnatách. Tu, vo svete fantázie, ktorý inšpirovali a navrhli najväčší svetoví umelci, môžu návštevníci na chvíľu uveriť v zázraky.

💎Areál Swarovski Crystal Worlds je takisto veľmi bohatý na atrakcie a pokojne tu viete stráviť celý deň, aj s deťmi. Nájdete tu napr. zrkadlové jazero s kryštáľovými oblakmi, rozhľadňu, labyrint, kolotoč a rôzne ďalšie atrakcie nielen pre deti.

💎Návšteva Swarovski Crystal Worlds v rakúskom Tirolsku bola neskutočným zážitkom a jeho návštevu odporúčame všetkými desiatimi !

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *