O nás

EKO-BIO-NATURA je komunitný portál zameraný na zdravie, zdravú výživu, ekológiu a cestovanie.

Nájdete u nás množstvo odborných článkov, nezávislých recenzií, videí, e-shop, katalóg firiem,  inzerciu a mnoho ďalšieho.

Ako vznikla EKO-BIO-NATURA? Spoznaj náš tím a prečítaj si o našich víziách a cieľoch !

EKO
BIO
NATURA

Spolupracujeme iba s tými najlepšími predajcami a dodávateľmi bio, eko a prírodných produktov, pre ktorých je kvalita na 1. mieste.

BLOG

Náš Blog je miestom, kde publikujeme nezávislé recenzie a odborné články o zdraví, zdravom životnom štýle a prírode.

VLOG

Točíme videá o krásnych miestach, ktoré sme navštívili a prinášame vám tipy na rôzne výlety, aktivity a eventy vo vašom okolí.

RECEPTÁR

Snažíme sa variť zdravo, rýchlo a lacno a v našom Receptári vás pozývame do našej kuchyne, aby ste varili s nami.

E-SHOP

V E-shope sme pre vás poctivo vyzbierali viac ako 3000 lokálnych, bio, eko a prírodných produktov a doplnkov výživy, ktoré odporúčame.

KATALÓG FIRIEM

V Katalógu firiem dávame zadarmo priestor poctivým lokálnym firmám, ktoré ponúkajú kvalitné bio a eko produkty a služby. Stačí sa iba registrovať !

INZERCIA

Inzertný portál je tu pre každého, kto chce inzerovať čokoľvek zo sveta EKO-BIO-NATURA. Inzercia je úplne zadarmo.

Možnosti spolupráce

Affiliate

Uverejňujeme affiliate linky iba na produkty, ktorých zloženie a pôvod sme dôkladne preskúmali. Ak si zakúpite takýto produkt, získame drobnú províziu z predaja. Vás to nestojí nič navyše a nás tak podporíte v ďalšej našej činnosti.

Barter

Najčastejšia forma spolupráce, avšak s tým, čo sa rozhodneme propagovať prípadne zrecenzovať musíme byť na 100% stotožnení. Spolupráce si dôkladne vyberáme vzhľadom k časovým kapacitám. Každá takáto spolupráca je označená ako #barter.

Platená spolupráca

Iba vďaka plateným spoluprácam sa vieme projektu EKO-BIO-NATURA venovať naplno a prinášať vám hodnotný obsah. Spolupráce si však starostlivo vyberáme najmä z hľadiska kvality produktov, ich pôvodu, či ich zamerania.

Reklama

Platenú reklamu vo forme bannerov vám môžeme umiestniť vo vybraných sekciách na všetkých našich stránkach. Reklamu vieme plne zautomatizovať. Pre konkrétne podmienky a možnosti umiestnenia reklamy nás kontaktujte.

Spolupracujte s nami !

Spoluprácu si s nami môžete dohodnúť e-mailom na info@eko-bio-natura.sk alebo cez kontaktný formulár.

Naši partneri

Spolupracujeme iba s tými najlepšími predajcami a dodávateľmi bio, eko a prírodných produktov, pre ktorých je kvalita na 1. mieste.