Naša vízia

EKO-BIO-NATURA je komunitný portál zameraný na bio a eko produkty najvyššej kvality, zdravý životný štýl, ekológiu a prírodu.

Našim cieľom je vytvoriť EKO-BIO-NATURA komunitu, kde si budeme vzájomne pomáhať a vymieňať cenné rady ohľadom zdravia a zdravého životného štýlu.

Dávame priestor nielen domácim pestovateľom, producentom, či predajcom bio a eko produktov, ale každému, kto potrebuje pomôcť, poradiť alebo sa zoznámiť s podobne naladenými ľuďmi.

Vitaj na portáli EKO-BIO-NATURA !

O nás

Idea založiť portál EKO-BIO-NATURA vznikla vo februári 2021. Bol vrchol pandémie a my sme boli nútení zatvoriť náš bio obchod, s ktorým sme mali obrovské plány a vkladali sme do neho veľa nádejí.

Preto sme sa rozhodli, preniesť všetky naše nápady do online sveta, ktorý nám poskytol ešte viac priestoru šíriť myšlienku zdravého životného štýlu a šťastného života.

EKO-BIO-NATURA vznikla ako rodinný projekt, ktorý budujeme poctivo a s radosťou. Veľmi sa preto tešíme vašej priazni, že tento projekt môže rásť a že ste jeho súčasťou ! 

BEZLEPKOVÝ E-SHOP

Bezlepkový e-shop s viac ako 100 bezlepkovými produktami najvyššej kvality bez alergénov.

RECEPTÁR

Snažíme sa variť zdravo, rýchlo a lacno a v našom Receptári vás pozývame do našej kuchyne, aby ste varili s nami.

BLOG

Náš Blog je miestom, kde publikujeme nezávislé recenzie a odborné články o zdraví, alternatívnej medicíne, zdravom životnom štýle a prírode.

VLOG

Točíme videá o krásnych miestach, ktoré sme navštívili a prinášame vám tipy na rôzne výlety, aktivity a eventy vo vašom okolí.

BIO OBCHOD

V našom bio obchode sme pre vás poctivo vyzbierali viac ako 1000 lokálnych, bio, eko a prírodných produktov a doplnkov výživy, ktoré odporúčame.

INZERCIA

Inzertný portál je tu pre každého, kto chce inzerovať akúkoľvek ponuku alebo dopyt zo sveta EKO-BIO-NATURA. Inzercia je úplne zadarmo.

Náš tím

Dovoľte nám v krátkosti sa vám predstaviť – sme spoluzakladatelia projektu EKO-BIO-NATURA. Viac o každom z nám sa dočítate tu.

BRANISLAV MARTINSKÝ

founder & blogger

EVA MARTINSKÁ

web creator & designer

JARO "TRISKELIS"

IT MANAGER & WEB DEVELOPER

Spolupracujte s nami !

Spoluprácu si s nami môžete dohodnúť e-mailom na info@eko-bio-natura.sk alebo cez kontaktný formulár.

Najčastejšie otázky

V EKO-BIO-NATURA Blogu pravidelne uverejňujeme vlastné recepty a tipy na výlet, články s nezávislými názormi, vlastnými skúsenosťami a recenziami na bio, eko a prírodné produkty, ktoré odporúčame.

Autorom článkov je Branislav Martinský, zakladateľ projektu EKO-BIO-NATURA, ktorý sa venuje ekológii, prírode a zdravému životnému štýlu. 

 

V EKO-BIO-NATURA E-shope nájdete viac ako 2500 EKO, BIO a prírodných produktov od overených a kvalitných výrobcov.

Vybrali sme pre Vás široký sortiment tých najkvalitnejších potravín v BIO kvalite, prírodnú kozmetiku, všetko pre Vašu EKO domácnosť ako aj kvalitné produkty a doplnky výživy z prírodnej lekárne.

EKO-BIO-NATURA Katalóg firiem združuje viac než 1000 lokálnych BIO a EKO firiem, neziskových organizácií, fariem a lokálnych producentov BIO a EKO produktov.

Podľa konkrétnej lokality, môžete v Katalógu firiem vyhľadávať poctivé BIO farmy, obchody s BIO a farmárskymi potravinamiEKO združenia a organizácie, obchody s udržateľnou módou, čapovanou EKO drogériou, domácich predajcov z dvora a mnoho iných.

EKO-BIO-NATURA Inzercia je tým správnym miestom, kde kúpite, či predáte čokoľvek zo sveta eko, bio a prírody.

Hľadáte dobrovoľníkov na prácu na farme, chcete darovať prebytky zo svojej záhrady alebo chcete predať poľnohospodársku techniku, ktorú nevyužívate?

U nás nájdete všetko čo hľadáte !
Pridajte inzerát a len si počkajte na ponuky.

EKO-BIO-NATURA je úplne zadarmo. Všetky odborné články, nezávislé recenzie, videá a videorecepty, ako aj propagácia vašej firmy v Katalógu firiem alebo vloženie inzerátu v Inzercii je úplne zdarma.

Veľmi si vážime každého, kto chce s nami spolupracovať ! S partnermi spolupracujeme prostredníctvom 4 najčastejších foriem – affiliate, barter, platená spolupráca a poskytnutie reklamného priestoru. Podrobnejšie sa o možnostiach spolupráce s EKO-BIO-NATURA dočítate tu.

Máte otázku, ktorú ste tu nenašli? Napíšte nám ju prostredníctvom nášho Kontaktného formulára.

BRANISLAV MARTINSKÝ

zakladateľ, bloger a ambasádor projektu EKO-BIO-NATURA

Milovník prírody a zdravého životného štýlu, rodák z Liptova, žijúci v Bratislave.

Motto: “Buď zmenou, ktorú chceš vidieť okolo seba.

Som milovnik prírody a zdravej stravy, snažím sa meniť seba a tým aj moje okolie. Chcem žiť zdravo a ekologicky, nie som dokonalý a ani nechcem byť, ale vyhľadávam a zaujímam sa o všetko, čo sa týka zdravia a čo spraviť pre lepší a zelenší zajtrajšok.

Od malička som bol obklopený prírodou v srdci Slovenska a vedený k ochrane prírody, zberu byliniek. Vyštudoval som manažment a bankovníctvo, v čom som síce nepokračoval, ale priviedlo ma to k práci s ľuďmi, ktorá ma baví. 

Pred pár rokmi som mal 95 kíl a žil nezdravým životným štýlom, ktorým som si privodil zápal pažeráka a tak prišlo rozhodnutie podniknúť zmenu a nastúpiť na cestu zdravého životného štýlu. Po 5 rokoch v obchode, neustáleho cestovania a pendlovania medzi Bratislavou a Viedňou, som sa rozhodol urobiť zmenu.

To nás spolu s manželkou priviedlo k otvoreniu vlastného bio obchodu. Avšak obdobie pandémie a s ňou súvisiace zdravotné problémy nás prinútili náš obchod so zdravou výživou zatvoriť. Preto sme sa rozhodli založiť komunitný online projekt EKO-BIO-NATURA, kde chceme pomáhať ľuďom žiť zdravo, v súlade s prírodou a chrániť ju.

Hlavné činnosti:

 • som hlavným ambasádorom projektu EKO-BIO-NATURA,
 • točím pre vás videá na rôzne témy a píšem odborné články o zdraví, ekológii a prírode,
 • vyhľadávam a zaujímam sa o všetko suvisiace s prírodou a zdravím,
 • mojím cieľom je spojiť eko-bio-natura komunitu, ktorej záleží na prírode a ako si udržať dlhodobo zdravie.

Charakteristika:
Vyštudovaný bankár a manažér, ktorý našiel radosť a štastie v láske k prírode a k zdravému životnému štýlu.

Poznávacie znaky:
#velamutovravi #vprirodejehappy #ekobionaturafounder #staleniecovymysla #znamenimpannainakbaran #maradtradicie #kucharbezcapice

EVA MARTINSKÁ

web creator & designer

Láska k zdravej strave a fitness sa zlúčili s dlhoročnou záľubou vo web designe a tvorení www stránok a tak vznikol projekt EKO-BIO-NATURA.

Po štúdiu na Fakulte masmediálnej komunikácie v Trnave, ma život zavial do IT sektora rôznych spoločností v Bratislave a vo Viedni. Avšak dizajn bol vždy súčasťou môjho života, či už po ďalšom štúdiu so zameraním na interiérový dizajn, ale aj pri zariaďovaní našej kamennej predajne v Bratislave a tvorbe jej značky.  

EKO-BIO-NATURA je projekt, kde chceme odovzdať ľuďom naše skúsenosti s bio a eko produktami a pomôcť si vzájomne nastúpiť na cestu ku zdraviu a k opätovnému spojeniu s prírodou.

Hlavné činnosti:

 • web development a web dizajn,
 • tvorba corporate identity projektu EKO-BIO-NATURA, 
 • strihanie videí a editovanie článkov a starostlivosť o plynulý chod stránok.

JARO "TRISKELIS"

IT MANAGER & WEB DEVELOPER

Naša IT podpora s odpoveďou na každý technický problém, ktorý sa objavil nielen pri samotnom takmer 1,5-ročnom developmente projektu EKO-BIO-NATURA, ale aj zabezpečenie jeho plynulého chodu počas celej doby fungovania.

Venuje sa web developmentu, spravuje náš server a venuje sa neustálemu zlepšovaniu technickej stránky webu www.eko-bio-natura.sk vďaka mnohoročným skúsenostiam. Skromne stojí za množstvom nápadov a vylepšení, vďaka ktorým je EKO-BIO-NATURA taká, aká je !

Hlavné činnosti:

 • web development, 
 • IT podpora & troubleshooting,
 • správa serverov,
 • administrácia webov a mnoho ďalšieho.