VLOG: Trnavská 5-ka alebo TOP5 podnikov v Trnave

 • LOKALITA:

  Trnava

 • TYP VÝLETU:

  gastronomický

 • CENOVÁ NÁROČNOSŤ:

  €€

 • ČASOVÁ NÁROČNOSŤ:

  1 deň

 • VÝLETY V OKOLÍ:

  Kláštor Katarínka, Kaštieľ Dolná Krupá, Medolandia, Včelovina, Smolenický zámok, Kaštieľ Budmerice,...

 • JEDLO:

  špeciality - káva, koláče, brunch, čapovaný Hoegaarden...

 • CELKOVÉ HODNOTENIE:

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Trnava je nielen mesto s bohatou históriou a početnými kostolmi, vďaka ktorým dostala prívlastok “Malý Rím“, ale aktuálne sa Trnava stala moderným mestom pre život, ktoré Vás prekvapí množstvom eventov, lokálnych trhov a gastronomických zážitkov. Počas našich potuliek Trnavou, sme pre Vás pripravili 5 tipov na skvelé trnafské podniky, ktorých návštevu určite neoľutujete 😊
 
⭐️ Synagóga Café – jedinečná trnavská kaviareň, ktorá sa nachádza v priestoroch dnes už odsvätenej ortodoxnej synagógy navrhnutej viedenským architektom, s výbornými raňajkami🥯️, koláčikmi a výberovou kávou, je skvelým miestom na oddych, či stretnutia s kamarátmi.
 
⭐️ Kaviareň Thalmeiner – nádherná kaviareň v srdci mesta s dlhoročnou tradíciou a krásnym interiérom, je skvelé miesto pre dokonalý brunch, nájdete tu aj výborné koláčiky a výberovú kávu.
 
⭐️ Cafe21Tvorsad – naša obľúbená záhradná terasa, kde sa môžete v osviežiť v teplých letných dňoch chladeným pivkom, miešanými drinkami, či pochutiť si na streetfoode alebo grilovačke.
 
⭐️ Čajka – trnavská klasika a kedysi náš obľúbený študentský podnik, momentálne je to vynikajúce miesto, kde si môžete dať skvelú pizzu a čapovaný Hoegaarden🔝.
 
⭐️ Nádvorie Trnava & Akadémia – mekka súčasnej kultúry v samotnom centre Trnavy, kde sa konajú tie najlepšie koncerty a podujatia, vychutnať si tu môžete chutné jedlo, nápoje a skvelý program pre každého.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *