VLOG: Tibet Park

 • LOKALITA:

  Nové Zámky

 • TYP VÝLETU:

  spirituálno-relaxačný

 • CENOVÁ NÁROČNOSŤ:

  €€

 • ČASOVÁ NÁROČNOSŤ:

  min. 1-2 hodiny

 • VÝLETY V OKOLÍ:

  Termálne kúpalisko Podhájska, Termálne kúpalisko Štrand Nové Zámky, Prírodné kúpalisko Tona v Šuranoch, Lodný mlyn Kolárovo,...

 • JEDLO

  desiatky druhov čajov, indická vegetariánska kuchyňa

 • CELKOVÉ HODNOTENIE:

  ⭐️⭐️⭐️⭐️

Ak máte blízko k východnej kultúre a zaujíma vás filozofia budhizmu, alebo váš každodenný život ovláda stres, odporúčame vám navštíviť jedinečné miesto – Tibetský park mieru a harmónie. Tibet Park nájdete na južnom Slovensku, konkrétne v Nových Zámkoch a navštíviť tu môžete budhistický chrám, čajovňu alebo sa zúčastniť rôznych prednášok a seminárov.

Tibet park nielen že vyniká východnou architektúrou, v jeho areáli taktiež môžete nájsť nádherný budhistický chrám, ktorý je obklopený záhradou. Súčasťou Tibet Parku je príjemná čajovňa spojená s predajňou čajov a rôznych meditačných produktov. Desiatky druhov čínskych, tibetských a ájurvedskych čajov si môžete vychutnať buď vo vnútorných priestoroch čajovne alebo zrelaxovať vo vonkajšej záhrade v altánku.

Toto miesto je európskym centrom jednej z línií tibetského budhizmu. V budhistickom chráme vás na prvý pohľad uchváti unikátna socha Budhu v nadživotnej veľkosti a nekonečný kľud, ktorý tu ihneď pocítite. Navštíviť tu môžete semináre, prednášky, či meditácie pod vedením skúsených učiteľov alebo tu iba tak pobudnúť sám vo svojom tichu.

Ak máte pocit, že vo vašom živote prevláda stres, nepokoj a uponáhľanosť, vďaka návšteve Tibet Parku môžete vykročiť na cestu upokojenia mysle a vnútorného pokoja.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *